Garantija

Visos elektroninėje žūklės reikmenų parduotuvėje Žvejo Kelias parduodamos prekės yra kokybiškos, be išimties gautos tik iš oficialių atstovų Lietuvoje arba mūsų pačių atstovaujamų prekių ženklų.

Visoms prekėms galioja gamintojo suteikiama garantija.

Pirkėjas gali pakeisti įsigytas prekes kitomis Parduotuvės siūlomomis prekėmis arba grąžinti Jam netikusias prekes. Tokia teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 14 dienų nuo prekių pristatymo (kai Pirkėjas, ar Jo įpareigotas asmuo pasirašo prekių pristatymo lape). Šios teisės Pirkėjui priklauso pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Grąžinti arba pakeisti prekes galima tik tokiais atvejais, kai prekės:

1)  nebuvo naudojamos;

2) nebuvo sugadintos;

3) išsaugotos prekių vartojamosios savybės;

4) neprarado prekinės išvaizdos.

Prekių pakuotė privalo išlikti nesugadinta, išskyrus tuos atvejus, kai pakuotės pažeidimas būtinas prekei apžiūrėti. Bet kokiu atveju, prekės privalo būti grąžintos originalioje  pakuotėje. Pirkėjas, grąžindamas prekes privalo pateikti įsigijimo dokumentus (kartu su preke gautą sąskaitą).

Pirkėjas, norėdamas grąžinti arba pakeisti Parduotuvėje įsigytas prekes, privalo kreiptis į Parduotuvės administraciją telefonu arba elektroniniu paštu ir nurodyti keitimo arba grąžinimo priežastis. Gavęs Pirkėjo užklausą, Parduotuvės personalas suteiks Pirkėjui nurodymus, kaip grąžinti prekes. Prekių grąžinimo arba keitimo atveju, prekių paėmimo ir pristatymo kaštus apmoka Pirkėjas. Grąžinant prekes, sumokėta suma grąžinama ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių pristatymo Parduotuvei.